KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14623073
nr 1462 3073
Henry d'Anty
(1910-1998), Frankrike
Oljemålning, Mor och barn. Signerad. Olja på duk, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 67x58 cm
Henry d'Anty, fransk målare född i Paris 1910, död 1998.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:07:43
20/4 21:32:06